Projektowanie konstrukcji drewnianych
domy z bali, więźby dachowe, schody33 874 48 25

biuro@cadprojekt.eu

 
HOME
 
 

O NAS

Firma Cadprojekt została założona w 2005 roku na bazie doświadczeń zdobytych w różnych firmach i na różnych stanowiskach takich jak cieśli, operatorów maszyn i techników.
Głównym celem naszego biura jest planowanie produkcji dla budownictwa drewnianego.
Zajmujemy się projektowaniem dla producentów domów drewnianych, stolarzy, producentów schodów i architektów .
Dobre przygotowanie pracy zapewnia bezproblemową realizację projektu. Z pomocą nowoczesnych programów CAD projektujemy więźby dachowe, lukarny, wiaty garażowe, schody, domy szkieletowe, domy z bali, konstrukcje specjalne itp.
Plany wykonawcze opracowujemy szczegółowo, od prostego domu rodzinnego aż do konstrukcji o skomplikowanej inżynierii drewna.
Z informacji otrzymanych od inwestora, wraz z projektem budowlanym i statyką, tworzymy model 3D projektu oraz wszystkie elementy włącznie z rysunkami 2D, takie jak plany pięter, przekroje i rysunki dotyczące produkcji dla rzemieślników i architektów.
Wykonujemy również wizualizacje i projekty dla klienta docelowego. Generujemy listy materiałowe i specyfikacje konieczne do szacowania kosztów. Efektem końcowym jest całkowicie zaprojektowany dom, który może być precyzyjnie i szybko montowany na miejscu budowy.
Jako klient, możesz spodziewać się sprawnej komunikacji w całej fazie planowania. 

 
Copyright cadprojekt.eu Usługi Kreślarskie Marcin Wrotniak
ul. Piłsudskiego 11a/1 34-200 Sucha Beskidzka 
NIP: 552-151-77-02 

tel/fax. +48 33 874 48 25
kom. +48 608 377 693